Doradca techniczny (m/k)

OBOWIĄZKI:
- profesjonalne doradztwo techniczne dla klienta w procesie sprzedaży produktu (komora do pomiaru fal elektromagnetycznych),
- dobór, prezentacja oraz kalkulacja kompleksowych rozwiązań dla klientów,
- budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- prezentacja firmy na branżowych targach.

WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne (wydział elektroniczny lub elektryczny),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
- dobra organizacja i samodzielność w pracy,
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- kreatywność i chęć poszerzania wiedzy,
- gotowość do częstych podróży służbowych,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane umiejętności sprzedażowe.

OFERUJEMY:
- pracę w renomowanej firmie,
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- kurs zagraniczny przygotowujący do pracy w Polsce (oddelegowanie do pracy w Niemczech - dieta w euro),
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
- podnoszenie swoich kwalifikacji.
 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner