Technik Helpdesk

O Firmie
Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem.

Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy
z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.
Tworzymy najlepsze aplikacje mobilne dla biznesu farmaceutycznego oraz innowacyjne rozwiązania dla wzmo

ZADANIA:
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa zapytań od klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego.
  • Pomoc użytkownikom w zakresie rozwiązywania problemów Software'owych i Hardware'owych.
  • Sporządzanie raportów/ sprawozdań z przeprowadzonych rozmów i zgłoszeń klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Bieżące wspieranie w pracy użytkowników w zakresie funkcjonowania systemów informatycznych.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów użytkowników związanych ze sprzętem komputerowym oraz z funkcjonowaniem systemu informacyjnego.
  • Dokonywanie modyfikacji w systemie informacyjnym wynikających z bieżących potrzeb użytkowników.
  • Koordynowanie kampanii e-mailowych.
   WYMAGANIA:
  • Komunikatywność, dokładność, spostrzegawczość.
  • Doświadczenie w pracy w kontaktach z użytkownikami komputerów.
  • Znajomość sprzętu komputerowego.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość HTML oraz systemów operacyjnych Windows i Linux.
  • Bardzo dobra organizacji pracy.
  • Nastawienie na rozwój w branży nowoczesnych technologii.
  • Otwartość na nowe zagadnienia, technologie oraz gotowość do nauki.
  • Wykształcenie informatyczne - mile widziane.
OFEROWANE WARUNKI:
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Możliwość dalszego rozwoju w dziale IT.

dodane przez connectmed