Monter/ka (praca na wakacje)

Nr ref.: MACUS/WRO/0615
Miejsce pracy: Wrocław
OBOWIĄZKI:
- montaż oraz kontrola jakości produktu,
- praca w sterylnych warunkach (praca bez: biżuterii, makijażu, pomalowanych paznokci),
- praca w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
WYMAGANIA:
- zdolności manualne,
- dokładność,
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej.
OFERUJEMY:
- pracę na okres wakacyjny,
- umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
- wynagrodzenie: 1900 zł brutto miesięcznie + 25% premii + dodatki za pracę w nocy,
- pracę od poniedziałku do piątku, zdarzają się również soboty pracujące w miesiącu - płatne 100%,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Monter_ka_lo4zzpraca_na_wakacjelo41z/5588-3659-25-tz2-1292.html
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

dodane przez Trenkwalder & Partner