Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
2017-04-17
Do you have a high attention to detail? Do you enjoy working on a multiple of tasks supporting internal clients across the globe?
2017-04-17
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-04-16
Are you a people person? Do you have what it takes to help us find new talents? You don’t mind that your working hours can include shift work until 11pm?In Recruiting, we have a unique opportunity to help match talent with our hiring needs.
2017-04-16
Are you a people person? Do you have what it takes to help us find new talents? In Recruiting, we have a unique opportunity to help match talent with our hiring needs.
2017-05-13
Języki obce to Twój konik? Szukasz ciekawych możliwości rozwoju i lubisz podejmować nowe wyzwania? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i jednocześnie podnieść kwalifikacje językowe? Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku? Na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, a dodatkowo bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim oraz komunikatywnie językiem angielskim? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!
2017-04-10
Can you build tableau reports and complex MS Excel file on the fly? Are you good at presenting complex data in a simple way? Are you interested in a varied role where you are also responsible for an HR tool and support global projects?
2017-04-30
Capgemini poszukuje w Katowicach Analityka ds. Wsparcia Infrastruktury z językiem angielskim oraz językiem hiszpańskim lub francuskim na poziomie B1.
2017-04-07
Are you a motivated self-starter? Do you have the know-how for analyzing financial information?
2017-03-31
Zapraszamy na warsztaty praktyczne, w trakcie których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności związane z Twoim zawodem. Zajęcia prowadzone są przez praktyków – osoby, które na co dzień pracują w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.
2017-03-31
Zapraszamy na dwudniowe praktyczne warsztaty podczas których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę oraz przekonać się czy praca w sprzedaży jest właśnie dla Ciebie! Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną – nasyconą elementami interaktywnymi oraz praktyczną. Obie poprowadzone będą przez specjalistów pracujących w Selgros Casch and Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet - wiodącego specjalisty w branży Food Service.
2017-03-31
Zapraszamy na dwudniowy warsztat w trakcie którego zostaniesz wprowadzony w świat agrobiznesu oraz poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę. Zajęcia prowadzone będą przez praktyków – osoby, które na co dzień pracują w ZT Kruszwica S.A. Jest to firma będąca częścią Grupy Bunge - światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i produkcji butelkowanych olejów roślinnych.
2017-04-05
AUTO1.com jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Spółka obecna w 24 krajach Europy oraz USA, posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy AUTO1 na obszarze Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej. W związku z szybkim rozwojem i otwarciem na nowe rejony Euro
2017-03-31
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA VIENNA HOUSE EASY CHOPIN KRAKÓW
2017-03-31 00:00
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA M/K ANDEL'S BY VIENNA HOUSE KRAKÓW
2017-04-30
Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. zatrudni lektorów języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
2017-03-31 00:15
Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku.
2017-06-30 23:55
KAMERALNA SZKOŁA JĘZYKOWA poszukuje DOBRYCH LEKTORÓW języka angielskiego do prowadzenia zajęć w Wilanowie, na Mokotowie i na Ursynowie
2017-03-31 12:00
Studiujesz dziennie? Interesujesz się obszarem marketingu? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i rozpocząć swoją karierę w marketingu? To jest oferta dla Ciebie.
2017-03-31
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing. Oddział Capgemini Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. IS osiągnęło wielki sukces i intensywnie rozwija się od momentu otwarcia pierwszego centrum w Krakowie w 2004 roku. W 2006 otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu.
2017-03-28
Ogrodosfera.pl (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy) Ogrodosfera (http://ogrodosfera.pl) to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz architektury ogrodowej. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko: Staż płatny w sklepie internetowym Miejsce pracy: Warszawa Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Staż Min. Wykształcenie: średnie
2017-03-31
Zgłoś się do nowego Programu rozwojowego dla osób ze znajomością języka niemieckiego w Katowicach lub Opolu!!
2017-03-31 12:05
Zapraszam do współpracy z firmą Oriflame. Nienormowany czas pracy, brak limitu zarobków:)
2017-03-31
Currently, to our Cloud Infrastructure Services Center in Katowice and Kraków we are looking for candidates for the position of English Customer Service Advisor
2018-07-26 12:30
Frigga to profesjonalna agencja pracy założona w 2009 roku, która zajmuje się organizowaniem zatrudnienia na terenie Niemiec.
2017-06-30
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? InterviewMe to: • najlepszy na świecie kreator CV i listu • usługi wspierające kandydatów w znalezieniu wymarzonej pracy • największy w Polsce blog dla osób poszukujących pracy (ponad 1,2 mln odsłon miesięcznie) Na rynkach zagranicznych rozwijamy się pod marką Uptowork.com. Aplikuj na stanowisko wysyłając nam e-mail na praca@interviewme.pl W tytule wiadomości wpisz: IT Project Manager.
2017-05-26
W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy programisty.
2017-07-07 23:10
W związku z dynamicznym rozwojem firma Delante Online Marketing z Krakowa poszukuje Webmastera do działu SEO.
2017-06-10
Zajmujemy się prowadzeniem transmisji obrazu. Poszukujemy realizatorów obrazu z całej Polski.
2017-04-30
Poszukujemy operatorów kamer do obsługi uroczystości rodzinnych
2020-01-10
Magazyn Mr. Fashion poszukuje współpracowników dziennikarzy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od liczby napisanych tekstów.
2017-06-23
Inżynier, elektryk, projektant HOLANDIA
2017-10-25
Poszukujemy osoby do zarządzania serwisem finansowym. Przede wszystkim wymagamy dobrej znajomości systemów zarządzania stroną (CMS) oraz sprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie.
Archiwum
2017-03-20 00:00
Zatrudnimy animatorów
2017-03-24
Are you a stickler for getting things right? Do you know how to solve problems?
2017-03-22
Do you know how to talk to all kinds of different people? Do you have analytical mind?
2017-03-22
Do you have an analytical mind? Are you interested in the risk control area?
2017-03-22
Do you have a high attention to detail? Do you enjoy working on a multiple of tasks supporting internal clients across the globe?
2017-03-22
Are you an analytical thinker with an investigative mind-set? Are you presenting good attention to the details and 'can do' attitude?
2017-03-22
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-22
Your role Are you passionate about analyzing and developing systems? Do you know how to solve problems?
2017-02-28 00:00
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i wsparcie sprzedaży produktów KIANO w sklepach należących do największych sieci handlowych, takich jak: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV EURO AGD. Poszukujemy osób na terenie całej Polski (Warszawa, Kraków, Śląsk, Trójmiasto, Rzeszów, Przemyśl, Poznań, Wrocław, Radom, Białystok, Łódź, Kielce)
2017-02-28 09:00
Szukamy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren połowy woj. śląskiego (część południowa, większe miasta w dół od Katowic tj. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Tychy, Mysłowice i inne).
2017-03-09
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-09
Are you a people person? Do you enjoy working in a highly specialized team to develop and deliver solutions? Are you a stickler for getting things right?
2017-03-08
Are you a good communicator? Do you have strong analytical skills?
2017-03-06
Masz mniej niż 24 lata? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym?
2017-03-03
Are you incredibly organized with an eye for detail? Do you know how to take care of business?
2017-03-03
Poszukujemy osób chcących pracować przy obsłudze sesji egzaminacyjnych Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang LTC w Warszawie.
2017-03-03 23:55
Firma C4IT rozwija i implementuje zaawansowane technologie informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez wdrażanie systemów typu ERP oraz własnych rozwiązań informatycznych typu B2B oraz B2C. Do działu Obsługi Klientów poszukujemy pracowników chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe.
2017-03-01
AQUILA CAPITAL INVESTMENT poszukuje osób na stanowisko: PRAKTYKANT, STAŻYSTA
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSB-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura