Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
2017-04-05
AUTO1.com jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Spółka obecna w 24 krajach Europy oraz USA, posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy AUTO1 na obszarze Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej. W związku z szybkim rozwojem i otwarciem na nowe rejony Euro
2017-03-24
Are you a stickler for getting things right? Do you know how to solve problems?
2017-03-22
Do you know how to talk to all kinds of different people? Do you have analytical mind?
2017-03-22
Do you have an analytical mind? Are you interested in the risk control area?
2017-03-22
Do you have a high attention to detail? Do you enjoy working on a multiple of tasks supporting internal clients across the globe?
2017-03-22
Are you an analytical thinker with an investigative mind-set? Are you presenting good attention to the details and 'can do' attitude?
2017-03-22
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-22
Your role Are you passionate about analyzing and developing systems? Do you know how to solve problems?
2017-03-31
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA VIENNA HOUSE EASY CHOPIN KRAKÓW
2017-03-31 00:00
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA M/K ANDEL'S BY VIENNA HOUSE KRAKÓW
2017-04-30
Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. zatrudni lektorów języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
2017-02-28 00:00
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i wsparcie sprzedaży produktów KIANO w sklepach należących do największych sieci handlowych, takich jak: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV EURO AGD. Poszukujemy osób na terenie całej Polski (Warszawa, Kraków, Śląsk, Trójmiasto, Rzeszów, Przemyśl, Poznań, Wrocław, Radom, Białystok, Łódź, Kielce)
2017-02-28 09:00
Szukamy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren połowy woj. śląskiego (część południowa, większe miasta w dół od Katowic tj. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Tychy, Mysłowice i inne).
2017-03-09
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-09
Are you a people person? Do you enjoy working in a highly specialized team to develop and deliver solutions? Are you a stickler for getting things right?
2017-03-08
Are you a good communicator? Do you have strong analytical skills?
2017-03-06
Masz mniej niż 24 lata? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym?
2017-03-31 00:15
Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku.
2017-06-30 23:55
KAMERALNA SZKOŁA JĘZYKOWA poszukuje DOBRYCH LEKTORÓW języka angielskiego do prowadzenia zajęć w Wilanowie, na Mokotowie i na Ursynowie
2017-03-03
Are you incredibly organized with an eye for detail? Do you know how to take care of business?
2017-03-03
Poszukujemy osób chcących pracować przy obsłudze sesji egzaminacyjnych Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang LTC w Warszawie.
2017-03-03 23:55
Firma C4IT rozwija i implementuje zaawansowane technologie informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez wdrażanie systemów typu ERP oraz własnych rozwiązań informatycznych typu B2B oraz B2C. Do działu Obsługi Klientów poszukujemy pracowników chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe.
2017-02-28 12:00
Szukamy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren połowy woj. śląskiego (część południowa, większe miasta w dół od Katowic tj. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Tychy, Mysłowice i inne).
2017-03-31 12:00
Studiujesz dziennie? Interesujesz się obszarem marketingu? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie i rozpocząć swoją karierę w marketingu? To jest oferta dla Ciebie.
2017-03-01
AQUILA CAPITAL INVESTMENT poszukuje osób na stanowisko: PRAKTYKANT, STAŻYSTA
2017-03-31
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing. Oddział Capgemini Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. IS osiągnęło wielki sukces i intensywnie rozwija się od momentu otwarcia pierwszego centrum w Krakowie w 2004 roku. W 2006 otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu.
2017-03-31
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing. Oddział Capgemini Cloud Infrastructure Services jest jednym z największych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. IS osiągnęło wielki sukces i intensywnie rozwija się od momentu otwarcia pierwszego centrum w Krakowie w 2004 roku. W 2006 otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu.
2017-03-28
Ogrodosfera.pl (N.Trade s.c. Piotr i Lech Niteccy) Ogrodosfera (http://ogrodosfera.pl) to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli ogrodowych oraz architektury ogrodowej. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko: Staż płatny w sklepie internetowym Miejsce pracy: Warszawa Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Staż Min. Wykształcenie: średnie
2017-03-31
Zgłoś się do nowego Programu rozwojowego dla osób ze znajomością języka niemieckiego w Katowicach lub Opolu!!
2017-02-28
Currently, to our Cloud Infrastructure Services Centers in Katowice and Opole, we are looking for candidates for the position of French Customer Service Advisor
2017-03-31 12:05
Zapraszam do współpracy z firmą Oriflame. Nienormowany czas pracy, brak limitu zarobków:)
2017-03-31
Currently, to our Cloud Infrastructure Services Center in Katowice and Kraków we are looking for candidates for the position of English Customer Service Advisor
2017-03-31
Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services.
2018-07-26 12:30
Frigga to profesjonalna agencja pracy założona w 2009 roku, która zajmuje się organizowaniem zatrudnienia na terenie Niemiec.
2017-06-30
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? InterviewMe to: • najlepszy na świecie kreator CV i listu • usługi wspierające kandydatów w znalezieniu wymarzonej pracy • największy w Polsce blog dla osób poszukujących pracy (ponad 1,2 mln odsłon miesięcznie) Na rynkach zagranicznych rozwijamy się pod marką Uptowork.com. Aplikuj na stanowisko wysyłając nam e-mail na praca@interviewme.pl W tytule wiadomości wpisz: IT Project Manager.
2017-02-26 05:00
Spotkanie z Greckim pracodawcą
2017-02-28
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing. Oddział Capgemini Cloud Infrastructure Services jest jednym z nawiększych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. IS osiągnęło wielki sukces i intensywnie rozwija się od momentu otwarcia pierwszego centrum w Krakowie w 2004 roku. W 2006 otworzyliśmy drugie centrum w Katowicach, w 2012 trzecie w Opolu...
2017-05-26
W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy programisty.
2017-07-07 23:10
W związku z dynamicznym rozwojem firma Delante Online Marketing z Krakowa poszukuje Webmastera do działu SEO.
2017-06-10
Zajmujemy się prowadzeniem transmisji obrazu. Poszukujemy realizatorów obrazu z całej Polski.
2017-04-30
Poszukujemy operatorów kamer do obsługi uroczystości rodzinnych
2020-01-10
Magazyn Mr. Fashion poszukuje współpracowników dziennikarzy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od liczby napisanych tekstów.
2017-06-23
Inżynier, elektryk, projektant HOLANDIA
2017-10-25
Poszukujemy osoby do zarządzania serwisem finansowym. Przede wszystkim wymagamy dobrej znajomości systemów zarządzania stroną (CMS) oraz sprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie.
Archiwum
2017-02-22
Do you know how to build robust and scalable systems in Java? Are you an innovative problem solver?
2017-02-22
Your role Are you a skilled QA Engineer who pays attention to details and is quality driven? Are you keen on learning and utilizing latest frameworks and technologies on daily basis? You are not afraid of a complex financial business domain?
2017-02-22
Your role Are you passionate about delivering building robust and scalable core Java server systems? Are you motivated to deliver real business value?
2017-02-17 09:40
Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.



In Temporis Dział Zagranica szuka:

W związku ze wzrastającą liczbą projektów oraz zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza firma wśród belgijskich, francuskich oraz niemieckich klientów, a także planowanym
2017-02-16
Szukasz pracy, a każdy oczekuje od Ciebie doświadczenia? Chcesz pracować, ale też mieć czas na naukę i przyjemności? A może szukasz ciekawej pracy dodatkowej? Dobrze trafiłeś!
2017-02-15 12:00
Engineering Design Center to biuro projektowo-konstruktorskie z siedzibą w Warszawie, powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas oraz Instytutem Lotnictwa. Biuro działa w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych, awioniki, oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka. Obecnie biuro liczy ok. 1800 inżynierów i należy do
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Praca w Anglii


Work_UK_220.jpg

Szkoły policealne



Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet_Gda__ski_220.jpg
220_300_pol.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura