Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
2017-05-31 20:00
W Lavito poszukujemy osoby do pracy w administracji ;) Nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia zawodowego. Szukamy osoby, która szybko się uczy, jest dokładna i odpowiedzialna, nie boi się różnorodnych zadań i chce się rozwijać w obszarze administracji. Więcej informacji poniżej.
2017-05-07
Do you have an interest in audit / risk and control / data analytic area? Do you know how to work well within a team to develop and deliver solutions?
2017-05-07
Do you have an interest in audit / risk and control / data analytic area? Do you know how to work well within a team to develop and deliver solutions?
2017-05-04
Ogłoszenie o pracę- kelner/ka.
2017-04-28 23:00
Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania sta
2017-04-27 11:00
Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.



In Temporis Dział Zagranica szuka:

W związku ze wzrastającą liczbą projektów oraz zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza firma wśród belgijskich, francuskich oraz niemieckich klientów, a także planowanym
2017-05-13
Języki obce to Twój konik? Szukasz ciekawych możliwości rozwoju i lubisz podejmować nowe wyzwania? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i jednocześnie podnieść kwalifikacje językowe? Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku? Na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, a dodatkowo bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim oraz komunikatywnie językiem angielskim? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!
2017-04-30
Capgemini poszukuje w Katowicach Analityka ds. Wsparcia Infrastruktury z językiem angielskim oraz językiem hiszpańskim lub francuskim na poziomie B1.
2017-04-30
Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. zatrudni lektorów języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
2017-06-30 23:55
KAMERALNA SZKOŁA JĘZYKOWA poszukuje DOBRYCH LEKTORÓW języka angielskiego do prowadzenia zajęć w Wilanowie, na Mokotowie i na Ursynowie
2018-07-26 12:30
Frigga to profesjonalna agencja pracy założona w 2009 roku, która zajmuje się organizowaniem zatrudnienia na terenie Niemiec.
2017-06-30
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? InterviewMe to: • najlepszy na świecie kreator CV i listu • usługi wspierające kandydatów w znalezieniu wymarzonej pracy • największy w Polsce blog dla osób poszukujących pracy (ponad 1,2 mln odsłon miesięcznie) Na rynkach zagranicznych rozwijamy się pod marką Uptowork.com. Aplikuj na stanowisko wysyłając nam e-mail na praca@interviewme.pl W tytule wiadomości wpisz: IT Project Manager.
2017-05-26
W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy programisty.
2017-07-07 23:10
W związku z dynamicznym rozwojem firma Delante Online Marketing z Krakowa poszukuje Webmastera do działu SEO.
2017-06-10
Zajmujemy się prowadzeniem transmisji obrazu. Poszukujemy realizatorów obrazu z całej Polski.
2017-04-30
Poszukujemy operatorów kamer do obsługi uroczystości rodzinnych
2020-01-10
Magazyn Mr. Fashion poszukuje współpracowników dziennikarzy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od liczby napisanych tekstów.
2017-06-23
Inżynier, elektryk, projektant HOLANDIA
2017-10-25
Poszukujemy osoby do zarządzania serwisem finansowym. Przede wszystkim wymagamy dobrej znajomości systemów zarządzania stroną (CMS) oraz sprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie.
Archiwum
2017-04-23
Are you creative and well organized? Do you have a sharp eye for detail?
2017-04-17
Do you have a high attention to detail? Do you enjoy working on a multiple of tasks supporting internal clients across the globe?
2017-04-17
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-04-16
Are you a people person? Do you have what it takes to help us find new talents? You don’t mind that your working hours can include shift work until 11pm?In Recruiting, we have a unique opportunity to help match talent with our hiring needs.
2017-04-16
Are you a people person? Do you have what it takes to help us find new talents? In Recruiting, we have a unique opportunity to help match talent with our hiring needs.
2017-04-10
Can you build tableau reports and complex MS Excel file on the fly? Are you good at presenting complex data in a simple way? Are you interested in a varied role where you are also responsible for an HR tool and support global projects?
2017-04-07
Are you a motivated self-starter? Do you have the know-how for analyzing financial information?
2017-03-31
Zapraszamy na warsztaty praktyczne, w trakcie których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności związane z Twoim zawodem. Zajęcia prowadzone są przez praktyków – osoby, które na co dzień pracują w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.
2017-03-31
Zapraszamy na dwudniowe praktyczne warsztaty podczas których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę oraz przekonać się czy praca w sprzedaży jest właśnie dla Ciebie! Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną – nasyconą elementami interaktywnymi oraz praktyczną. Obie poprowadzone będą przez specjalistów pracujących w Selgros Casch and Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet - wiodącego specjalisty w branży Food Service.
2017-03-31
Zapraszamy na dwudniowy warsztat w trakcie którego zostaniesz wprowadzony w świat agrobiznesu oraz poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę. Zajęcia prowadzone będą przez praktyków – osoby, które na co dzień pracują w ZT Kruszwica S.A. Jest to firma będąca częścią Grupy Bunge - światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i produkcji butelkowanych olejów roślinnych.
2017-03-20 00:00
Zatrudnimy animatorów
2017-04-05
AUTO1.com jest jedną z najszybciej rosnących, posiadającą wiele kanałów sprzedaży oraz wiodącą pod względem technologii platformą handlową dla branży motoryzacyjnej w Europie. Spółka obecna w 24 krajach Europy oraz USA, posiada w ofercie około 10,000 samochodów, codziennie dodając ponad 1000 nowych. Polskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy AUTO1 na obszarze Polski i krajów Europy Środkowo – Wschodniej. W związku z szybkim rozwojem i otwarciem na nowe rejony Euro
2017-03-24
Are you a stickler for getting things right? Do you know how to solve problems?
2017-03-22
Do you know how to talk to all kinds of different people? Do you have analytical mind?
2017-03-22
Do you have an analytical mind? Are you interested in the risk control area?
2017-03-22
Do you have a high attention to detail? Do you enjoy working on a multiple of tasks supporting internal clients across the globe?
2017-03-22
Are you an analytical thinker with an investigative mind-set? Are you presenting good attention to the details and 'can do' attitude?
2017-03-22
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-22
Your role Are you passionate about analyzing and developing systems? Do you know how to solve problems?
2017-03-31
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA VIENNA HOUSE EASY CHOPIN KRAKÓW
2017-03-31 00:00
W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując jako RECEPCJONISTA M/K ANDEL'S BY VIENNA HOUSE KRAKÓW
2017-02-28 00:00
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i wsparcie sprzedaży produktów KIANO w sklepach należących do największych sieci handlowych, takich jak: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV EURO AGD. Poszukujemy osób na terenie całej Polski (Warszawa, Kraków, Śląsk, Trójmiasto, Rzeszów, Przemyśl, Poznań, Wrocław, Radom, Białystok, Łódź, Kielce)
2017-03-09
Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-03-09
Are you a people person? Do you enjoy working in a highly specialized team to develop and deliver solutions? Are you a stickler for getting things right?
2017-03-08
Are you a good communicator? Do you have strong analytical skills?
2017-03-06
Masz mniej niż 24 lata? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym?
2017-03-31 00:15
Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku.
2017-03-03
Are you incredibly organized with an eye for detail? Do you know how to take care of business?
2017-03-03
Poszukujemy osób chcących pracować przy obsłudze sesji egzaminacyjnych Platynowego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang LTC w Warszawie.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura