Analityk informacji i Raportów medialnych

Zadania na stanowisku:

Przygotowywanie raportów analitycznych: statystycznych i wizerunkowych o wysokim poziomie merytorycznym w oparciu o materiały zamieszczane w mediach.

Wymagana wiedza i umiejętności:
  • Umiejętność oceny treści, klasyfikacja oraz jej opracowanie merytoryczne według zamówień klientów.
  • Biegła umiejętność sporządzania analiz merytorycznych i statystycznych.
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera, znajomość Pakietu Office.
  • Zaawansowana umiejętność sporządzania arkuszy kalkulacyjnych, wykresów oraz programów statystycznych (gł. Mc Office Excel).
  • Umiejętność redagowania tekstów – tzw. „lekkie pióro”.
  • Znajomość i zainteresowanie branżą PR i Marketingu.
  • Szeroka wiedza ogólna (gospodarcza, polityczna, ekonomiczna).
  • Przynajmniej podstawowa znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Wymagane cechy kandydata:
Dobra organizacja pracy
  • Elokwencja
  • Dokładność
  • Sumienność
  • Systematyczność
  • Skrupulatność
  • Terminowość
  • Połączenie umiejętności humanistycznych (pisanie tekstów, redagowanie) z umiejętnościami analitycznymi (analizy statystyczne, diagramy, wykresy)
Inne wymagania
Dyspozycyjność czasowa (godziny do uzgodnienia).

Warunki zatrudnienia:
Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenie, umowy o dzieło lub w oparciu o działalność gospodarczą.

Dokumenty aplikacyjne: CV oraz LM prosimy przesyłać na adres:
(w temacie proszę wpisać Nr ref.: ARM/30.04.09/SN):

praca@press-service.com.pl

Firma rezerwuje sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.