Procedura aplikacyjna

Państwo

Dania - aplikacje

Państwo: Dania
Języki urzędowe: duński
Kod telefoniczny: +45
Domena internetowa: .dk

Jak przebiega procedura aplikacyjna?

Procedura aplikacyjna opisana jest w ogłoszeniu i należy jej przestrzegać.

Pracodawca i kandydat utrzymują z reguły bezpośredni kontakt. Wysyłając aplikację (zazwyczaj drogą elektroniczną), należy pamiętać, by była ona dopasowana do danego pracodawcy. Kontakt z pracodawcą może odbywać się tylko w języku określonym w ogłoszeniu. Nie trzeba posiadać wszystkich wymaganych kwalifikacji, ale niezbędna jest znajomość języka określonego w ogłoszeniu. Należy samodzielnie przygotować dokumenty aplikacyjne i kontaktować się osobiście. Dokumenty sporządzone w języku obcym muszą być poświadczone.

W toku procedury aplikacyjnej niedopuszczalne są pomyłki w pisowni nazwy i adresu przedsiębiorstwa, błędy w dokumentach aplikacyjnych, okazywanie nielojalności wobec byłych pracodawców, spóźnienie się na rozmowę.

Doradca EURES przesłał mi informację o możliwości odbycia kursu dla ogrodników szklarniowych w połączeniu z nauką języka duńskiego i pracą w duńskim gospodarstwie. Dostrzegłem w tym interesującą szansę dla siebie, a także sposób na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy przydatnych w przyszłym życiu zawodowym. Praca za granicą poszerza horyzonty, daje większą niezależność, dodaje pewności siebie i umożliwia rozbudowanie sieci kontaktów".

Sarunas, Litwin poszukujący pracy


data ostatniej modyfikacji: 2014-08-28 08:45:30

źródło: Komisja Europejska, 2014, Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego
autorzy: doradcy EURES (sieć europejskich ofert pracy)

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
boks_podyplomowe.jpg
220x300_ogolny_WSPIA.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Studia w WSB
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności