Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Business Manager

Jedna z największych amerykańskich firm specjalizująca się w produkcji i sprzedaży profesjonalnego sprzętu sportowego dla siłowni, ośrodków sportowych i do użytku prywatnego. Firma planuje ekspansję w krajach Europy Południowej i Wschodniej - na Bałkanach oraz w krajach bałtyckich (Węgry, Macedonia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Litwa, Łotwa, Estonia). Chwilowo poszukuje managera do spraw biznesu na terenie Anglii.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

    * Rozwój (od podstaw) sieci sprzedaży,
    * Realizowanie okresowych planów sprzedaży,
    * Kontrolowanie i analizę trendów rynkowych,
    * Pozyskiwanie nowych klientów,
    * Reprezentowanie firmy wśród obecnych klientów,
    * Nadzorowanie działu personalnego, rozwój i zarządzanie nowo tworzonymi filiami.

Wymagania

    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, Internet)
    * Wykształcenie wyższe
    * Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menadżerskim
    * Doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy
    * Doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
    * Umiejętność analitycznego myślenia
    * Mobilność

Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z języków krajów regionu.

Oferujemy

    * Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
    * Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
    * Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o zgłoszenie się na stronie http://www.jobland.pl/1020 lub przesłanie swojego CV na adres: aj@jobland.pl

Źródło: http://www.pracuj.pl