Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner/ka

Kraj: Francja

Mały ośrodek gospodarczy u wybrzeża Francji poszukuje kelnerkę.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta, pomoc przy prowadzeniu campingu

Wymagania:

  • znajomość j.francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie i miły pobyt na południu Francji

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
gaymelanie@hotmail.com

źródło: www.pracuj.pl

Komentarze
Ostatnie:
12.01.2009 20:19
Dodał(a): ~wenka
uwaga!! pracowalam tam! pobyt wcale nie byl mily!! pracowalam 7 dni w tyg przez 10-12h dziennie, praca non stop, sprzatalam, kelnerowalam, zmywalam, pracowalam na kuchni a takze musialam prac, wywieszac i prasowac ubrania wlascicieli! beznadzieja! do tego placa tylko 1000 euro miesiecznie, napiwki niewielkie.. roboty ful.. a pracodawcy ciagle sa niezadowoleni! do miasta niby 7 km ale dojazd tylko samochodem, poza tym i tak nie ma czasu by pojechac i cokolwiek zobaczyc :( nigdy wiecej tam nie pojade i odradzam wszystkim innym!! wystrzegajcie sie pracy u rodziny Gay. Jesli ktos chce wiecej info to zapraszam na maila martas2000@interia.pl