Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik Kontroli i Pomiarów

Kraj: Holandia

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie osobą odpowiedzialną za konserwacje oraz dokonywanie kontrolnych przeglądów pomiarowych systemów: klimatyzacyjnych, systemów uzdatniania wody.

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli oraz utrzymanie (konserwacja) wyżej ww. systemów pod względem sprawności pomiarowej
  •  Wykrywanie i analiza pojawiających się nieprawidłowości działania
  • Wymiana wadliwie działających części w ww. systemach
  • Dostosowywanie i ulepszanie oprogramowania systemów kontrolujących
  • Wyszukiwanie dostawców i opracowywanie dla Klientów wyceny (kosztorysów) w zakresie oferowanych usług
  • Przeprowadzanie okresowych ocen stanu technicznego systemów kontroli i pomiarów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe (inżynier mechanik, elektrotechnik)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
  • Praktyczna wiedza poparta kursami, szkoleniami z obszaru systemów grzewczych/ chłodzących, systemów klimatycznych etc. lub innych adekwatnych będzie traktowana jako dodatkowy poważny atut
  • Gotowość do uczestnictwa w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje na zajmowanym stanowisku
  • Dokładność, odpowiedzialność, staranność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością stałego zatrudnienia
  • Kursy, szkolenia organizowane przez Pracodawcę podnoszące kwalifikacje na zajmowanym stanowisku
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania aplikacji w języku ANGIELSKIM oraz polskim na adres e-mail jednego z niżej podanych biur:

Bydgoszcz - bydgoszcz.air@adecco.pl (tel: 052 321 57 42)

Źródło: www.pracuj.pl