Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka do opieki nad dziećmi.

Agencja Evolving-Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE. Dla naszego angielskiego Klienta, do pracy w żłobku w różnych lokalizacjach na terenie Wielkiej Brytanii aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: pielęgniarki.

Zakres obowiązków:
  • Nadzór oraz opieka nad dziećmi w wieku od 6 m-cy do 3,5 lat
  • Planowanie, opracowywanie zajęć dla dzieci z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb
  • Zapewnianie najwyższych standardów zdrowotnych i bezpieczeństwa zarówno dzieciom, jak ich rodzicom i gościom
  • Dbanie o higienę osobistą dzieci: zmienianie pieluszek, mycie itp. zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Dbanie o czystość miejsca pracy, narzędzia, porządek w lekach itp.
  • Tworzenie i rozwój przyjaznej atmosfery, stosunków z rodzicami i opiekunami
  • Rejestracja dzieci
  • Prowadzenie kartoteki medycznej dzieci
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Pielęgniarki opiekującej się dziećmi
  • Wykształcenie policealne, kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiednie podejście do dzieci
  • Zamiłowanie do pracy i opieki nad dziećmi

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12000-13000 funtów brutto rocznie
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, 39 godzin w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę, koszt w wysokości cotygodniowego czynszu pokrywa Pracownik

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres:

ola@evolvingrecruitment.com

Źródło: www.pracuj.pl