Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

CIEŚLA / STOLARZ BUDOWLANY

Kraj: Norwegia

Zakres obowiązków: praca przy składaniu ścian systemowych, sufitów podwieszanych, montaż mobilnych systemów okiennych, montaż gotowych systemów modułowych, szlifowanie, praca w białych rękawiczkach.

Wymagania:

wymagania: min. dwuletnie doświadczenie w montażu systemów modułowych ścian i okien, sufitów podwieszanych. Komunikatywna znajomość języka angielskiego !!

Oferujemy:

zarobki: 140 NOK/ godz., 37,5 godzin pracy w tygodniu
kontrakt: na 4 miesiące z możliwością przedłużenia, w zależności od efektywności wykonywanej pracy
zakwaterowanie: organizuje i opłaca pracodawca

Kontakt:

Agencja Pośrednictwa Pracy HM SERWIS, nr licencji 2177/1b
al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel./fax +48 91 484 0754

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:

E-mail: 21625@o.praca.info

 źródło: http://www.praca.info