Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektromechanik maszyn przemysłowych - Madryt, Hiszpania

Kraj: Hiszpania

Data dodania: 23.05.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: hiszpański, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Numer oferty: : 6678478

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Madryt, Hiszpania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż, demontaż i sprawdzanie poprawności działania przemysłowych maszyn elektrycznych, takich jak silniki, generatory czy zestawy spawalnicze. Ocena i naprawa problemów związanych z zasilaniem maszyn elektrycznych - regeneracja silników prądu przemiennego i stałego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 630 do 2 350 EUR
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • hiszpański, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
Uprawnienia:
  • Umiejętność pracy z uzwojeniami silników prądu przemiennego i stałego
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Skrupulatność, dokładność, zorientowanie na szczegóły, zdolność rozwiązywania problemów, umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków pracy.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się naprawą obrotowych, elektrycznych maszyn przemysłowych o mocy do 2000 KW.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: 18 444-31-52
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski, hiszpański
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: E-mail w tytule proszę wpisać "Elektromechanik maszyn przemysłowych"