Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz (o) - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 31.05.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: P.B.P.'' Chemobudowa-Kraków'' S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/1739

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace murarskie i ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 45,88 PLN
Opis wynagrodzenia: od 10 €/h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: murarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie na stanowisku min. 1 rok, wykształcenie bez znaczenia, praca w Niemczech od pon. - sob. w godz. 8.00-16.00 ( pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie - wyjazd na 6 tygodni z 1 tyg. urlopu płatnego). Wynagrodzenie od 10 € /h ( od 45,88 zł/h brutto). Kontakt: P.B.P. "Chemobudowa-Kraków" S.A., ul. Klimeckiego 24, 30-705 Kraków, wcześniejszy kontakt telefoniczny 600 003 385, CV należy przesyłać na adres e-mail: muszynska@chemobudowa.pl

NIP: 6750000378
REGON: 351436375
Adres: Klimeckiego 24, 30-705 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Muszyńska
Nr telefonu: 600 003 385
E-mail: muszynska@chemobudowa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny