Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz - spawacz - Krnov, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 30.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: UNGVAR TRADING s.r.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 27 103 460 738

Miejsce pracy: Vrchlického 844/22, 79401 Krnov, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac spawalniczych wg rysunków
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 30 500 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali ślusarze i pokrewni
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Dobry stan zdrowia
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Spawanie - spawanie metodą MAG (135)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana znajomość czytania rysunków technicznych, mile widziane doświadczenie w branży, bardzo dobra znajomość spawania CO2 EN 135, ważne uprawnienia spawalnicze (możliwość odnowienia), elastyczność, samodzielność, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja pracy tymczasowej działająca na rynku czeskim od roku 2022
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: Daniel Kožusznik
email: prace.ungvar@seznam.cz
tel.: 00420 603 453 986
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: Zámečník - svářeč)
Sposób przekazania dokumentów: e-mail