Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Terapeuta zajęciowy - Guben, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 29.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Ergotherapiepraxis Klaus Wellmann
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1189281151-S

Miejsce pracy: Mühlenstr. 2, 03172 Guben, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy leczenie pacjentów z przypadłościami wliczającymi się do następujących dziedzin specjalistycznych:
- neurologia (np. apopleksja, stwardnienie rozsiane, demencja),
- ortopedia (np. bark-ramię, mobilizacja ręki) oraz w zależności od kwalifikacji
- pediatria (np. ADHD, częściowe ogarniczenie sprawności)
w gabinecie i podczas wizyt domowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: terapeuta zajęciowy*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - doświadczenie z pracą wśród grup pacjentów z dziedzin takich jak neurologia, ortopedia, pediatria (możliwe są szkolenia z poszczególnych dziedzin specjalistycznych).
- przyjazna postawa w kontaktach z pacjentami oraz umiejętność pracy w zespole
- własny samochód (nie jest to wymóg konieczny)
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2
- umiejętność obsługi komputera

Na poniżej podanych stronach internetowych można zasięgnąć informacji o uznaniu kwalifikacji terapeuty zajęciowego w Niemczech:

Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność prywatna w sektorze opieki zdrowotnej
Adres: Nr tel. +49 3561 685777
E-mail: ergotherapie-wellmann@web.de

Ergotherapiepraxis Klaus Wellmann
Herr Klaus Wellmann
Mühlenstr. 2
03172 Guben
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty, dowód zdobycia kwalifikacji zawodowych (szkolenie, studia)
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem
Bezpośrednio do pracodwacy
Telefonicznie