Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca bez języka - drezno - magazyn kurierski - 12,43 - 15,54eur/h - Drezno, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 26.09.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Ideal Work Germany Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/5427

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektry

Miejsce pracy: sortownia kurierska, okolice Drezna, Niemcy

Chęć długoterminowej współpracy
Sprawność fizyczna
Współpraca z kolegami w pracy i po pracy
NIE wymagamy znajomości języka!
Świadczenia
Oferujemy pomoc w organizacji transportu do Niemiec
Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów
Możliwość poboru zaliczki
Prywatna opieka w Luxmed
Możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po 9 miesiącach pracy
50EUR netto premii za polecenie pracownika do pracy
do 100 euro brutto za dowożenie pracowników do pracy własnym autem
100EUR brutto premii za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier-logistyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Dobra kondycja fizyczna
  • ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe
staz pracy 1 rok
dobra kondycja fizyczna
zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialnosć za powierzone obowiazki
Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody w Niemczech

Od 1.10.2022r. obowiązuje podwyżka stawek: z 10,88 do 12,43EUR brutto/h!

Stawka: 12,43 EUR/h brutto stawka dzienna, 15,54 EUR brutto/h stawka nocna

Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektry

NIP: 7010475719
REGON: 361205082
Nr KRAZ: 12001
Adres: KAROLKOWA 30, 01-207 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: +48 799 395 425
E-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail