Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca w sortowni paczek kurierskich niemcy-nowe wynagrodzenia - Lipsk, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 26.09.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Ideal Work Germany Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/5426

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Praca polega na ręcznym rozładunku i załadunku kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Oferujemy:
legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
stawka godzinowa 12,43EUR brutto/dzień, 15,54EUR brutto/noc i nadgodziny
ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
opiekę medyczną w Luxmed
całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
możliwość pracy w dodatkowych godzinach
możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta po 9 miesiącach pracy
100EUR netto premii za polecenie pracownika do pracy
do 100EUR brutto za użytkowanie własnego auta i dowożenie pracowników do pracy
100EUR netto premii za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busa
Od 1.10.2022r. obowiązuje podwyżka stawek: z 10,88 do 12,43EUR brutto/h!
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9 400 do 9 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier-logistyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI
  • Dobra kondycja fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe
zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialnosć za powierzone obowiązki
dobra kondycja
Chcesz wyjechać do pracy za granicę? Poznaj pracę w Niemczech, spróbuj z IDEAL!

Magazynier

Miejsce pracy: Lipsk

NIP: 7010475719
REGON: 361205082
Nr KRAZ: 12001
Adres: KAROLKOWA 30, 01-207 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: +48 799 395 452
E-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail