Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Sprzedawca biletów / pracownik biurowy - Röbel/Müritz, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 22.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Weisse Flotte Müritz GmbH -Steinmole-

Numer oferty: : 10000-1188613718-S

Miejsce pracy: Am Hafen, 17207 Röbel/Müritz, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
• doradztwo i sprzedaż biletów i pamiątek;
• tworzenie ofert indywidualnych i grupowych;
• stały kontakt z odpowiednimi skiperami w sprawie zmian, wolnych miejsc pracy itp.;
• organizacyjne prace biurowe, takie jak składanie umów;
• aktualizowanie wszystkich ogłoszeń o rozkładzie jazdy (gabloty, tablice informacyjne, itp.);
• wsparcie kampanii marketingowych, takich jak aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju targi turystyczne;
• rozpatrywanie skarg i zażaleń oraz prawidłowe zarządzanie gotówką.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 23.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie w zawodzie handlowym. Znajomość obsługi pakietu MS Word. Doświadczenie w turystyce. Zaawansowany język niemiecki. Podstawowa znajomość angielskiego. Zadbany wygląd. Podstawowa wiedza o sprzedaży biletów i obsługi kasy. Gotowość do pracy w weekendy i w systemie wielozmianowym. Orientacja na klienta, kultura osobista, rzetelność, dokladność, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma posiadająca flotę i zajmująca się organizacją rejsów statkiem po jeziorach na północy Niemiec (na terenie pojezierza meklemburskiego)
Adres: Weisse Flotte Müritz GmbH -Steinmole-
Herr Klatt
Am Hafen
17207 Röbel/Müritz
tel. +49 39931 51234
e-mail: info@weisse-flotte-mueritz.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty, zdjęcie paszportowe
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie.