Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Personel sprzątający - Großräschen, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 22.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Holger Nachtigall Gebäudereinigung

Numer oferty: : 10000-1188847535-S

Miejsce pracy: Barziger Str. 40, 01983 Großräschen, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi w hotelu w Dresden.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 23.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13,5 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 1)
Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe nie jest wymogiem, ale stanowi dodatkowy atut. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym. Zaawansowana wiedza o sprzątaniu i obsłudze pokojowej w hotelach. Samodzielność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Przesiębiorstwo oferujące usługi w postaci personelu sprzątającego.
Adres: Holger Nachtigall Gebäudereinigung
Herr Nachtigall
Barziger Str. 40
01983 Großräschen
e-mail: info@gebaeudereinigung-nachtigall.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie.