Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz warsztatowy (o,u) - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.09.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: IZOINSTALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: : StPr/22/3551

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: blacharz warsztatowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 53,54 PLN
Opis wynagrodzenia: 11,96 €/h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: blacharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka niemieckiego, praca na wysokości pow. 3m, dobry stan zdrowia. Praca na terenie Niemiec od pon. do sob. w godz.: 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 11,96 €/h (ok. 53,54 zł/h brutto). Pracodawca zapewnia: ubranie robocze, środki ochrony osobistej, dojazd i zakwaterowanie. Kontakt: IZOINSTALBUD Sp. z o.o.; ul. Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 885 986 101 lub 603 293 433, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@izoinstalbud.pl

NIP: 9930663018
REGON: 367250913
Adres: Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Jędrzejczyk
Nr telefonu: 885 986 101, 603 293 433
E-mail: biuro@izoinstalbud.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.