Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik montera instalacji sanitarno-grzewczych - Essen, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Pertec GmbH

Numer oferty: : 10000-1190805143-S

Miejsce pracy: Rolandstr. 11, 45128 Essen, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc z budowie instalacji rurociągów, systemów grzeczych oraz sanitarnych. Konserwcja oraz renowacja rur.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Podstawowa wiedza o hydraulice i systemach grzewczych. Język niemiecki w stopniu podstawowym (duża liczba pracowników polskojęzycznych). Wysokie zaangażowanie, dokładność ,rzetelność, samodzielność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się organizacją pracy tymczasowej.
Adres: Pertec GmbH
Herr Sascha Müller
Rolandstr.11
45128 Essen, Ruhr
tel. 0049 201 65054510
e-mail: sascha.mueller@pertec.de
strona pracodawcy: https://www.pertec.de/
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pisemnie, osobiście, przez stronę pracodawcy.