Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz - Wolgast, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.09.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: HADRIAN GmbH & Co. Metall- und Kunststofftechnik KG

Numer oferty: : 10000-1191033084-S

Miejsce pracy: Nexöer Str 8, 17438 Wolgast, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich obowiązków należy:
- spawanie aluminium, stali oraz stali nierdzewnej za pomocą metod: MIG, MAG, oraz TIG;
- spawanie blach o powierzchni od 0,8 do10 mm;
- praca według rysuków technicznych;
- prostowanie oraz inne proste czynności ślusarskie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 19.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadzczenie zawodowe jako spawacz. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Podstawowa wiedza o spawaniu aluminium, stali oraz stali nierdzewnej. Znajomość metod spawalniczych MAG,MIG oraz TiG. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Praca samodzielna, dokładność, rzetelność, chęć nauki.

Krótki opis działalności gospodarczej: Producent metali oraz tworzyw sztucznych.
Adres: HADRIAN GmbH & Co. Metall- und Kunststofftechnik KG
Herr Frank Dannenberg
Nexöer Str. 8
17438 Wolgast
tel. +49 3836 27200
e-mail: f.dannenberg@hadrian-wolgast.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie.