Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka środowiskowa/ niemcy - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.09.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ATERIMA EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : StPr/22/7340

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie posiłków, sprzątanie domu, podawanie przygotowanych wcześniej dawek leków, konwersacja, pielęgnacja ciała, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych,prowadzenie szczegółowej dokumentacji wszystkich wykonywanych przez siebie czynności oraz podejmowanych działań na rzecz podopiecznego,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 240 do 8 300 PLN
Opis wynagrodzenia: , opieka rezydenta , wynagrodzenie uzależnione od stopnia znajomości j. niemieckiego,
możliwość przedłużenia umowy
Zawód: opiekunka środowiskowa*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekunka środowiskowa* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie rodzinne lub pozarodzinne, empatia, otwartość, komunikatywnikatywność, cierpliwość,opiekuńczość, dobra organizacja pracy, , mile widziany kurs I pomocy.
ozpoznawanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów podopiecznego,
udzielenie pierwszej pomocy w nagłym wypadku,
organizowanie czasu wolnego podopiecznemu,
pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
wykonywanie czynności pielęgnacyjnych,

NIP: 6793167553
REGON: 369829988
Nr KRAZ: 24243
Adres www: www.aterima.pl
Adres: Puszkarska 7F, 30-644 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 668898928
E-mail: krakow@aterima-med.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon