Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Agent ochrony - Braunschweig, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 31.08.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: SECURITY PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/1551

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Braunschweig, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 551 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 551 zł brutto za zmianę 12/12
Zawód: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość języka niemieckiego

NIP: 5842760211
REGON: 36725104800000
Adres: ZAŁOGOWA 2, 80-557 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Gołębiewski
Nr telefonu: 667 010 305
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon