Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osoby starszej niemcy ( wakacje do końca września) - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 23.08.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: INTERKADRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/6750

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi w domu.
MIESIĄCE WAKACYJNE !!!!

Między innymi pomoc w ubieraniu / myciu,pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. spacery , towarzystwo
zgodnie ze zleceniem i potrzebami podopiecznego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.08.2022
Data zakończenia: 24.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: OFERTA WAKACYJNA do końca września 2022, PREMIA WAKACYJNA , PRACA W OKRESIE WAKACJI DLA CHĘTNYCH OSÓB PRACOWAĆ W WAKACJE ( ZA MIESIĄC DOD. 100 EURO BRUTTO)
wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości j. niemieckiego lub też braku tej znajomości.
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Opiekun osoby starszej*
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: NIEMCY ,
opieka nad osobami starszymi w domu OFERTA WAKACYJNA DLA OSÓB CHCĄCYCH PRACOWAĆ W WAKACJE

NIP: 6762336026
REGON: 12036797000000
Krótki opis działalności gospodarczej: inne
Adres www: www.interkadra.pl
Adres: Wielicka 50, 30-552 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 537270350
E-mail: k.gnutek@interkadra.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail