Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dyspozytor ruchu kolejowego - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 12.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: CTL Logistics GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1186783912-S

Miejsce pracy: Kurfürstenstraße 112-113 , 10787 Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: · planowanie, organizacja, monitorowanie i kontrola operacji kolejowych;
· prowadzenie dokumentacji służbowej;
· nadzór i współpraca z podległymi pracownikami, będącymi w pracy na danej zmianie;
· współpraca z przedstawicielami firm zewnętrznych;
· wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem w sprawności technicznej powierzonego
mienia przeznaczonego do realizacji zadań;
· wykonywanie zadań (zgodnie z dyspozycją przełożonego i obowiązującymi przepisami)
związanych z akcjami ratunkowymi i awariami;
· sporządzanie i kontrola dokumentacji wynikającej z obowiązujących przepisów i umów;
· realizacja powierzonych zadań i projektów zgodnie z przyjętymi założeniami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyspozytor ruchu kolejowego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: · bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
· doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży kolejowej;
· mile widziana znajomość przepisów Ustawy o Transporcie Kolejowym;
· bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
· umiejętności techniczne i organizacyjne;
· gotowość do pracy w systemie zmianowym;
· umiejętność pracy w zespole;

Krótki opis działalności gospodarczej: Spółka Grupy CTL, kompleksowego operatora logistycznego
Adres: E-mail:
katarzyna.puchala@ctl.eu

Telefon:
+49 30 200950150
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: Cv, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem