Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Saariselka, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 11.08.2022
Dodane przez: Pomorska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: Talent Center Henkilostovuokraus Oy GD/1
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Numer oferty: : GD/2

Miejsce pracy: 99830 Saariselka 1, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie wszystkich posiłków: śniadań, obiadów, kolacji, posiłki typu stół szwedzki, karta dań. Doświadczenie w kuchni międzynarodowej, gotowej na wydawanie dużej ilości posiłków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Data zakończenia: 31.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
Opis wynagrodzenia: Możliwość zakwaterowania płatne przez pracownika 300 EUR/miesiąc/osoba pokój 2 osobowy na terenie resortu. Możliwość wyżywienia: 6 EUR posiłek. Możliwość dofinansowania kosztów podróży do 100 EUR kosztów pierwszej podróży.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się w rekrutacją pracowników.
Adres www: https://talentcenter.fi/
Adres: Konepajanranta 4, 28100 Pori, Finlandia Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Plińska
Nr telefonu: +358 40 670 7987
E-mail: dominika.plinska-narloch@talentcenter.fi
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e.mail