Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca c+e - Nové Město nad Metují, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 09.08.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: SPI Factory s.r.o.

Numer oferty: : 25 845 560 761

Miejsce pracy: Nádražní 219, 54901 Nové Město nad Metují, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą. Praca jest wykonywana w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy). Pojazdy DAF lub VOLVO
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dobry stan zdrowia, karta do tachografu cyfrowego, psychotesty, dobra etyka pracy, odpowiedzialność, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma powstała w roku 2017 zajmująca się profesjonalnymi usługami w transporcie samochodowym. Zapewnia transport przesyłek na terenie całej UE
Adres www: www.spifactory.com/
Adres: Jaroslav Poláček
Nádražní 219, Nové Město nad Metují
+420 605 798 350
polacek@spifactory.com
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU MKD)
Sposób przekazania dokumentów: email: polacek@spifactory.com