Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 05.08.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MANCINI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : StPr/22/6269

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: ., Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Podłączenie banków energii i falowników w domkach jednorodzinnych.

Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Praca w Niemczech.

PRACODAWCA ZAINTERESOWANY RÓWNIEŻ ZATRUDNIENIEM UCHODŹCÓW Z UKRAINY.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Data zakończenia: 05.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 15 000 do 20 000 PLN
Zawód: elektryk*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

NIP: 8133796491
REGON: 38184032500000
Adres: 31-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 608 029 010
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon