Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca kat. c+e - Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee, Estonia

Kraj: Estonia

Data dodania: 25.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: OMECAR OÜ
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 1502301

Miejsce pracy: Kristiine linnaosa, Mustamäe tee, Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee, Estonia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepą z portu Lubeka do Europy Zachodniej i z powrotem, rozładunek i załadunek towaru.
oferta skierowana również do uchodźców z Ukrainy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, specjalizacja: Kierowca Kat. C+E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wieloletnie doświadczenie w pracy jako kierowca C+E. Wymagane prawo jazdy kat. C+E, ważne uprawnienia ADR. Umiejętność obsługi tachografu cyfrowego oraz pracy z systemem nawigacji. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie. Dobra orientacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Działająca od 1997r. firma zajmująca się międzynarodowym transportem drogowym towarów.
Adres www: http://www.omecar.ee/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: rosyjski, angielski
Wymagane dokumenty: CV w jednym z wymienionych języków
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Estonia – kierowca Kat. C+E