Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz lakiernik - Rathenow, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 27.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: MAP Maschinen- & Apparatebau Produktions GmbH

Numer oferty: : 10000-1190107674-S

Miejsce pracy: Grünauer Weg 121, 14712 Rathenow, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- malowanie części metodą natryskową lub bezpowietrzną zgodnie ze specyfikacją techniczną;
- prace przygotowawcze przed malowaniem (czyszczenie, piaskowanie itp.);
- kontrola jakości pomalowanej powierzchni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 27.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: lakiernik
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Lakiernik (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: Malarz lakiernik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie jako malarz lakiernik lub porównywalne doświadczenie zawodowe. Praktyczne doświadczenie w malowaniu elementów stalowych. Uprawnienia do obsługi żurawia (możliwość pozyskania w firmie). Zaawansowana wiedza o technologiach powlekania i ochronie antykorozyjnej. Język niemiecki nie jest konieczny- pomoc od polskiego koordynatora. Gotowośc do pracy w systemie 3-zmianowym. Motywacja,dokłdaność, odpowiedzialność, praca zespołowa.

Krótki opis działalności gospodarczej: MAP Maschinen‐ & Apparatebau Produktions GmbH jest spółką grupy przedsiębiorstw Neuenhauser. Ponad 300 doświadczonych pracowników z regionu produkuje złożone stalowe elementy konstrukcyjne, ramy maszyn, systemy, aparaturę, kontenery i komponenty do budowy maszyn i pojazdów użytkowych.
Adres: MAP Maschinen- & Apparatebau Produktions GmbH
Frau Ziegelmann
Grünauer Weg 121
14712 Rathenow
tel. 0176 - 14 200-111
e-mail: bewerbung@map-rathenow.de
strona pracodawcy: http://www.map-rathenow.de/
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki, polski
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie,WhatsApp, przez stronę pracodawcy.