Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz/zbrojarz/cieśla szalunkowy - Bahnhofstrasse, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 27.07.2022
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: HB-NESS Paulina Bedus
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/7119

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Bahnhofstrasse, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie murów nośnych, odczytywanie rysunków technicznych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, współpraca z innymi członkami zespołu, stawianie ścianek działowych, transport potrzebnych materiałów. Praca na terenie Niemiec.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą na podstawie doświadczenia kandydata.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali murarze i pokrewni
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na danym stanowisku nie mniej niż 5 lat. Mile widziany komunikatywny j.niemiecki.

NIP: 7381772564
REGON: 520932037
Adres: 3 Maja 30/a, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 784 443 364
E-mail: beduspaulina6@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail