Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz/-rka - Bad Doberan, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.07.2022
Dodane przez: Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Numer oferty: : 10000-1185852211-S

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Bad Doberan, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zadania dla. odpowiednio: szefa kuchni/zespołu (chef de partie); demi chef (kucharza odpowiedzialnego za jedną potrawę); cukiernika (patissier) odpowiedzialnego za desery oraz wszelkie inne słodycze, praca w restauracji pięciogwiazdkowego hotelu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,45 EUR
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: pozostali kucharze
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • prawo jazdy
Inne wymagania: ◾ wiedza i doświadczenie zawodowe
◾ wysoki poziom kreatywności i zamiłowanie do gotowania
◾ niezależny i ustrukturyzowany sposób pracy
◾ entuzjazm i umiejętności społeczne
◾zadbany wygląd zewnętrzny

Krótki opis działalności gospodarczej: Pięciogwiazdkowy hotel
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Dworcowa 19, 70-206 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Wójcik
Nr telefonu: +48918127981 w. 126
E-mail: joanna.wojcik@ohp.pl
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, Registrierungsbogen ZAV
Sposób przekazania dokumentów: email: joanna.wojcik@ohp.pl, ZAV.hoga@arbeitsagentur.de