Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Brygadzista / majster zbrojarz z j. niemieckim - niemcy - Bawaria, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 20.07.2022
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: EXBUD KONSTRUKCJE SP. Z O.O.

Numer oferty: : StPr/22/2184

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy kandydatów, którzy: mają doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w zakładach prefabrykacji, znają rysunek techniczny, znają język niemiecki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 12 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności, wypłacane w Euro, od 2700 Euro netto miesięcznie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: zbrojarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poszukujemy kandydatów, którzy: mają doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w zakładach prefabrykacji, znają rysunek techniczny, znają język niemiecki.
Oferujemy:
Legalne, stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
Zawsze wypłacane na czas stałe wynagrodzenie ( do 10 dnia każdego miesiąca). Wynagrodzenie i urlop wypoczynkowy płatny w Euro
Możliwość otrzymania świadczenia rodzinnego (Kindergeld) oraz zwrotu podatku w Niemczech
Składki ubezpieczeniowe odprowadzane są w Polsce
Bezpłatne zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu blisko miejsca pracy.
Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia, świadczenie świąteczne

NIP: 9592021732
REGON: 382653097
Adres: Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 518480600
E-mail: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt telefoniczny: 518480600 lub e-mailowy: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl
Praca w Niemczech, wynagrodzenie wypalcane w Euro, 14 Euro/h.