Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mistrz rzeźnictwa / rzeźnik - Neubrandenburg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Globus Handelshof St. Wendel GmbH & Co. KG
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Rzeźnik
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1189692586-S

Miejsce pracy: Mirabellenstr. 2, 17033 Neubrandenburg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania jako główny rzeźnik:
- przegląd jakości produktów;
- koordynacja pracy w sklepie mięsnym;
- wsparcie dla pozostałych pracowników.

Twoje zadania jako rzeźnik:
- przygotowywanie wędlin oraz specjałów mięsnych;
- wykladanie produktów na ladę;
- serwis oraz doradztwo dla klientów;
- przestrzeganie zasad higieny oraz BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 20.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: rzeźnik-wędliniarz
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Rzeźnik
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Rzeźnik-wędliniarz (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako rzeźnik. Mile widziane ukończone szkolenie na rzeźnika wraz z tytułem mistrza. Zaawansowana wiedza o przetwórstwie mięsnym. Podstawowa wiedza o higienie i BHP w pracy rzeźnika. Język niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1 w mowie i piśmie).Odpowiedzialność, praca zespołowa, motywacja, elastyczność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Sieć supermarketów na terenie Niemiec.
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: Agentur für Arbeit
Frau Uhthoff
Ponyweg 37-41
17034 Neubrandenburg, Mecklenburg
tel. +49 395 7661704
email: Katja.Uhthoff@arbeitsagentur.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie, mailowo.