Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechatronik pojazdów samochodowych - Torgelow, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Horst Krüger GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1188179534-S

Miejsce pracy: Wilhelmstr. 47, 17358 Torgelow, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawa pojazdów Mercedes-Benz i innych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 20.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: mechatronik*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - ukończone szkolenie zawodowe mechatronika samochodowego lub mechanika
- chęć do nauki
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka motywacja i chęć do pracy
- płynna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych o masie całkowitej do 3,5 tony (z wyłączeniem malowania i myjni samochodowej)
Adres: nr tel. +49 (3976) 23790
e-mail: mercedes.krueger@web.de

Horst Krüger GmbH Autorisierter Mercedes-Benz Service und Vermittlung

Frau Krüger
Wilhelmstr. 47
17358 Torgelow, Vorpommern

Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Telefonicznie
W formie pisemnej
E-mailem
Osobiście