Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do zbioru jabłek i gruszek w sadzie - Onderwijsboulevard, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 18.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Seasonalwork LTO

Numer oferty: : WBS 2541322

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Onderwijsboulevard, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca sezonowa przy zbiorze i sortowaniu jabłek i gruszek - zbiory wykonywane są w pozycji stojącej na polu na podnośniku o wysokości 1,5 metra. Praca wykonywana jest w 3-4 osobowej grupie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 25.08.2022
Data zakończenia: 24.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,67 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • doskonała organizacja pracy

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, dokładność w wykonywaniu pracy, dobra kondycja fizyczna, delikatność przy zbiorach owoców. Gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych, w nieregularnych godzinach pracy.

Krótki opis działalności gospodarczej: organizacja zrzeszająca pracodawców z branży rolniczej
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Email do pracodawcy: wilfriedbaltussen@hetnet.nl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: CV - w jednym z wymienionych języków
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – Pracownik do zbioru jabłek i gruszek w Leuth