Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik dentystyczny - Trondheim, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 15.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Dental Design
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: technik dentystyczny

Numer oferty: : 2070058

Miejsce pracy: Nordre Gate 12, 7011 Trondheim, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac protetycznych, korzystając z oprogramowania CAD/CAM
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 19.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 350 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: technik dentystyczny*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: technik dentystyczny
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w pracy jako technik dentystyczny, doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD/CAM, Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, elastyczność. Zorientowanie na klienta. Doskonałe zdolności komunikacyjne. Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Krótki opis działalności gospodarczej: Norweska pracownia dentystyczna z wieloletnim doświadczeniem.
Adres: Thomas Albert Fausel - email: tafausel@gmail.com , tel. 004792250050

Beata Chrościńska
Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny+ dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu technik dentystyczny
Sposób przekazania dokumentów: Do pracodawcy, email: tafausel@gmail.com

Do wiadomości: doradca EURES, email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl