Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pakowacz ręczny - Prachatice, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 18.07.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: Firma ESPRIT Krzysztof Zalewski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/1937

Miejsce pracy: Ustawionu 397, 38-301 Prachatice, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy taśmie, rozpakowywanie z opakowań zbiorczych, układanie czekoladek do bombonierek. Mile widziani obywatele Ukrainy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 18.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6.00-14.00-22.00
wynagrodzenie 19,70 zł na godzinę plus delegacje, 10 godzin tygodniowo lub zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z takim samym wymiarem godzin to jest min.10 godz. tygodniowo, miejsce wykonywania pracy: Republika Czeska, miejscowość Prachatice, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, dojazd jest organizowany ale koszt ponosi pracownik. Kontakt tel. pod nr 796 250 161 i w języku ukraińskim pod nr 730 577 877
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pakowacz ręczny
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętności manualne, dobry stan zdrowia, praca w pozycji stojącej, praca przy taśmie produkcyjnej; mile widziana znajomość języka ukraińskiego l

NIP: 5730020779
REGON: 002741835
Adres: Aleja Jana Pawła II 72 lok. 3, 42-218 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Zalewski
Nr telefonu: 796 250 161
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: można wydać skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10:00-15:00