Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik budowlany - pomocnik - Drezno, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.07.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: Nowak Tomasz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/1290

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na budowie. Praca w delegacjach w Niemczech. Wyjazd na 4 tygodnie, 1 tydzień pobytu w Polsce. Dowóz i zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę. Możliwość przyuczenia.
Praca jednozmianowa, na pełny etat, w godz.8-16. Możliwość pracy w nadgodzinach. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwościa przedłużenia.
Kontakt telefoniczny 509878644 w celu umówienia się na spotkanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.07.2022
Data zakończenia: 20.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 8 380 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie na rękę 6000 zł netto uzależnione od umiejętności i zaangażowania.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie nieistotne. Chęć do pracy w delegacjach. Możliwość przyuczenia.

NIP: 5511354316
REGON: 120428570
Krótki opis działalności gospodarczej: Zakładanie stolarki budowlanej
Adres: Źródlana 6, 34-120 Zagórnik, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Nowak
Nr telefonu: 509878644
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może byc skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt telefoniczny 509878644 w celu umówienia się na spotkanie.