Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun osoby starszej - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.07.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ATERIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : StPr/22/5686

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie posiłków, pielęgnacja ciała, utrzymanie czystości w domu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.07.2022
Data zakończenia: 18.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: od 1700 Euro/ około ( 7000 zł), opieka rezydenta ,mogą być osoby bez znajomości j. niemieckiego ( niższe wynagrodzenie).

może być propopzycja pracy na wakacje
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie rodzinne lub pozarodzinne, empatia, otwartość, komunikatywnikatywność, cierpliwość,opiekuńczość, dobra organizacja pracy, , mile widziany kurs I pomocy. Mogą być osoby bez znajomości j. niemieckiego, na wakacje.

NIP: 6793167553
REGON: 369829988
Nr KRAZ: 24243
Adres www: www.aterima.pl
Adres: Puszkarska 7F, 30-644 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 668898928
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon