Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji lodów - Spremberg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 13.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Marktcafe Carmen Fratzscher
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1188838645-S

Miejsce pracy: Amaliengasse 1, 03130 Spremberg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania:
- produkcja lodów;
- transport lodów z miejsca produkcji do kawiarni (samochód zapewniony);
- obsługa klientów w kawiarni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 14.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,45 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali robotnicy w produkcji wyrobów mleczarskich
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jesteśmy otwarci na osoby zmieniające karierę, kucharzy czy cukierników, ponieważ w kawiarni odbywa się gruntowne szkolenie.
Specjalna wiedza nie jest bezwzględnie konieczna, ale kandydat powinien charakteryzować się zamiłowaniem do produkcji żywności. Pożądane jest prawo jazdy na transport lodów z miejsca produkcji do kawiarni.

Krótki opis działalności gospodarczej: Mała restauracja
Adres: E-mail: c.fratzscher@gmx.de
Telefon: +49 174 9885640

Market Cafe Carmen Fratzscher

Pani Carmen Fratzscher
Amaliengasse 1
03130 Spremberg, Dolne Łużyce
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: - W formie pisemnej pocztą tradycyjną
- E-mailem
- telefonicznie