Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca ciężarówki - Guben, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 13.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Güter Thein
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1187264311-S

Miejsce pracy: Cottbuser Str. 55, 03172 Guben, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowca ciężarówki dla firmy przeprowadzkowej. Załadunek, rozładunek i ogólna pomoc w przeprowadzkach na terenie całych Niemiec.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 14.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10,45 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C1
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B oraz C1 jest konieczne. Język niemiecki jest dodatkową zaletą. Pracodawca zatrudnia polskich pracowników. Podstawowa wiedza na temat załadunku oraz rozładunku mebli. Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec. Punktualność, umiejętność pracy w zespole, determinacja, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się przeprowadzkami na terenie całych Niemiec.
Adres: Güter Thein
Herr Hartmut Thein
Cottbuser Str. 55
03172 Guben
tel. 0049 173 3614986
e-mail: post@gueter-thein.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Pisemnie, e-mail, telefonicznie, osobiście.