Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Marynarz żeglugi śródlądowej - Ueckermünde, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 01.07.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Oderhaff Peters GmbH & Co. KG
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1189894718-S

Miejsce pracy: Altes Bollwerk 2, 17373 Ueckermünde, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania:
- przygotowywania statku do rejsu i przeprowadzanie niezbędnych czynności po jego zakończeniu;
- sprzedaż i kontrola biletów;
- czyszczenie statku;
- wsparcie personelu serwisowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 04.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: marynarz żeglugi śródlądowej
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Książeczka żeglarska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Książeczka żeglarska;
- przyjazna aparycja, dbałość o wygląd;
- biegła znajomość języka niemieckiego;
- silne poczucie odpowiedzialności, działanie zorientowane na potrzeby klienta;
- umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, elastyczność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Transport pasażerski śródlądowymi drogami wodnymi
Adres: Firma spedycyjna Oderhaff Peters GmbH & Co. KG

Pan Peters
Altes Bollwerk 2
17373 Ueckermünde

Telefon:
+49 39771 22426

info@reederei-peters.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty, patenty, referencje
Sposób przekazania dokumentów: Możliwe typy aplikacji:
E-mailem
W formie pisemnej
przez telefon