Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel handlowy w call center - Valletta , Malta

Kraj: Malta

Data dodania: 24.06.2022
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły, polski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 387076

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Valletta , Malta Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami przez telefon, nawiązywanie współpracy z potencjalnymi klientami i przekształcanie ich w aktywnych, prowadzenie badań rynku, weryfikacja i przechowywanie dokumentów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 11.07.2022
Data zakończenia: 10.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 200 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
  • polski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Standard edukacji zgodny z poziomem 3 wg MQF, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność, umiejętność analitycznego myślenia, zdolność do szybkiego uczenia się, bardzo dobra znajomość MS Office, przyjazne usposobienie.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma specjalizująca się w zarządzaniu strategicznymi działaniami związanymi ze sprzedażą i relacjami z klientami dla handlu produktami finansowymi online.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: +18 441-35-87 wew.38
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Email do doradcy EURES w tytule proszę wpisać