Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zbiór owoców miękkich (owoce jagodowe, porzeczki, borówki, maliny) - Brussel , Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 27.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: VDAB - Eures Flanders
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 64815527

Miejsce pracy: Keizerslaan 11 , 1000 Brussel , Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Uprawa owoców miękkich jest zlokalizowana na terenie całej Flandrii, a jej skupiska znajdują się w północnej części Antwerpii, południowej części Limburgii oraz we Flandrii Wschodniej i Zachodniej. Istotą tej pracy jest zbieranie owoców bez ich uszkadzania. Ważne jest, aby rozpoznawać dojrzałe owoce i zbierać je.
Zebrane owoce należy umieścić w skrzynce.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Data zakończenia: 31.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 9,69 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w ogrodnictwie i sadownictwie
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani wykształcenie
- Bycie elastycznym i zmotywowanym
- Odpowiednie nastawienie do wykonywania (często) powtarzalnej pracy fizycznej: szczególnie do zbierania na ziemi wymagana jest dobra kondycja fizyczna.
- Bycie dokładnym: dbałość o jakość i bezpieczeństwo
- Przestrzeganie zasad i umów - stosowanie się do instrukcji pracy
- Praca zespołowa
- Praca z osobami o innej narodowości/ z innych krajów
- Praca odbywa się na świeżym powietrzu lub w szklarni

Krótki opis działalności gospodarczej: Belgijski Urząd Pracy
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: formularz online pod linkie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6KMAnFO1jpnzByaN12P6kLdF26BvAXGv5_goJ9Lfx_XV9Tg/viewform Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: Aplikacja online poprzez formularz kandydatów do pracy sezonowej
Sposób przekazania dokumentów: online