Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk/ elektromonter - Różne lokalizacje, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.06.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Abud elektro Krzysztof Lewandowski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: : StPr/22/1558

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Różne lokalizacje, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca na budowach, montaż okablowania i osprzętu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 do 15 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 5 lat doświadczenia zawodowego , mile widziane prawo jazdy kat. B

NIP: 9462359993
REGON: 321154364
Adres: Mieszka I 30/104, 75-132 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 539617186 798796166
E-mail: abudfirma@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 - 16:00 lub 07:00-15:00, pierwsza umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia, praca w delegacjach głównie teren Niemiec
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail