Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla szalunkowy - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.06.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: FIRMA BUDOWLANA "FASADA" KRZYSZTOF PARZOCH

Numer oferty: : StPr/22/0669

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Formowanie szalunków w konstrukcjach budowlanych.
1 umowa na czas próbny 1 miesiąc z możliwością przedłużenia.
Praca terenie Niemiec w Barlinie lub Magdeburgu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: cieśla szalunkowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawdowe min. 3 lata,

NIP: 6252043006
REGON: 270431386
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Adres: Hugo Kołłątaja 73/3, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Parzoch
Nr telefonu: 533 888 394
E-mail: budmechbedzin@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny 533 888 394 lub osobisty Będzin ul. Kołłątaja 73/3