Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik produkcji w przemyśle samochodowym - Izegem, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 13.06.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: Fremach
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 64723137

Miejsce pracy: Oude Iepersestraat 107, 8870 Izegem, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kluczowa i odpowiedzialna rola w serii produkcyjnej
- kontrola nad zespołem +/- 15 osób
- we współpracy z planistą optymalne planowanie procesu produkcji i zadań personelu
- monitorowanie produktywności i wydajności w dziale
-zarządzanie zespołem produkcyjnym i wsparcie w zakresie jakości, awarii i innych wyzwań
- zapewnianie szkoleń dla podległych pracowników, monitoring nieobecności, sporządzanie oceny pracowników
- ciągła współpraca z różnymi działami (Konserwacja, Oprzyrządowanie, Jakość, HR, Logistyka itp.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 17,89 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymagane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejuętność płynnego porozumiewania się w j. angielskim
- umiejetność kierowania zespołem pod katem rozwoju zawodowego
- łatwośc dostosowywania się do zmieniających się okoliczności - elastyczność
- wytrwałość w dążeniu do celu - zorientowanie na cel
- odpowiedzialność
- znajomośc know-how z zakresu produkcji jest dodatkowym atutem

Krótki opis działalności gospodarczej: Wiodący europejski dostawca innowacyjnych i często skomplikowanych plastikowych części samochodowych.
Czołowy dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego, działający na ternie Belgii, Czech, Słowacji, Francji.

Adres www: https://www.fremach.be/index.php
Adres: pracodawca: jemimah.verschoore@fremach.com
doradca Eures z Belgii: jill.delombaerde@vdab.be
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny z dopiskiem "FREMACH PRODUCTION SUPERVISER"
Sposób przekazania dokumentów: e-mail do pracodawcy i do wiadomości (CC) doradcy Eures z Belgii