Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik prefabrykacji - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 10.06.2022
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: "HOUSE SOLUTIONS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/4853

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik prefabrykacji (cieśla, zbrojarz), praca w delegacji na terenie Niemiec. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz zwraca koszty dojazdu do 400 zł.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Data zakończenia: 20.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 do 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: cieśla*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Cieśla*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • praca w zespole
  • Szybkiego uczenia się

Pozostałe wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
Inne wymagania: więcej informacji o firmie na stronie https://house-solutions.pl

NIP: 6772425323
REGON: 36826380000000
Adres www: https://house-solutions.pl/
Adres: 30-504 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Saska
Nr telefonu: 574 093 170
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon